Odcięła mężowi penisa. "Zasłużył sobie na to"

Kalifornijska policja aresztowała kobietę, która najpierw odurzyła swojego męża środkami nasennymi, a następnie odcięła mu penisa. 48-latka wyrzuciła przyrodzenie do rozdrabniacza odpadków organicznych, zamontowanego w odpływie kuchennego zlewozmywaka - donosi BBC News.

48-letnia Catherine Kieu Becker dosypała do jedzenia męża środków odurzających, aby wywołać u niego senność. Mężczyzna zaraz po posiłku położył się spać. W pewnym momencie obudziło go szarpanie. Kiedy otworzył oczy, ujrzał nad sobą żonę zdzierająca z niego ubranie. Nie mógł się bronić, bo został przywiązany przez nią do łóżka. Zanim zorientował się o co chodzi, kobieta sięgnęła po nóż i odcięła mu penisa.

Becker sama wezwała na miejsce policję. Funkcjonariuszom powiedziała tylko, że jej mąż "zasłużył sobie na to".

Kobieta została aresztowana, a 51-letni, ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego stan jest poważny.

Nie wiadomo dokładnie, co było powodem zachowania kobiety. Możliwe, że złość z powodu rozwodu, którego zażądał 51-latek. Becker usłyszała zarzuty m.in. spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, otrucia i bezpodstawnego uwięzienia.

Najokrutniejsze morderczynie [DRASTYCZNE] >>

Więcej o: