Napad kiboli Radomiaka Radom na kiboli Powiślanki Lipsko

Nie tylko kibole dużych, znanych klubów urządzają sobie bitwy i ustawki. Okazuje się, że groźni mogą być również kibole takiego Radomiaka Radom czy Powiślanki Lipsko. 14 z nich trafiło za kratki.

Kibice Powiślanki Lipsko jechali na mecz z Zodiakiem Suchą. Tuż przed celem podróży, czyli stadionem w Suchej autokar z 60 kibicami zatrzymał się. Gdy wysiedli z bocznej drogi wyjechało pięć samochodów osobowych i wyskoczyło z nich około 20 kiboli Radomiaka Radom. Obie grupy starły się. Bitwa trwała dwie-trzy minuty. Policjanci, którzy ochraniali trasę przejazdu, wezwali wsparcie.

Mundurowi sfilmowali bijatykę, ale większości kiboli Radomiaka udało się uciec. Wyciągnęli z samochodu jednego z nich. Tylko, że akurat on, nie brał bezpośredniego udziału w bitwie. A miał w samochodzie brukowce. Miał tez marihuanę i za to trafił za kratki.

Wszystkich kiboli Powislanki policjanci zabrali na komendę w Białobrzegach. Zamiast oglądać mecz, byli przesłuchiwani. 14 najbardziej agresywnych zostało na noc za kratkami. Ale tylko jedną noc, bo prokuratura zastosowała wobec nich dozór policji.

Gwałciciel i zabójca zawisł. Ostatnia egzekucja w Polsce>>

Więcej o: