Oglądał przez internet, jak morderca atakuje jego dziewczynę

Policja w Toronto aresztowała mężczyznę podejrzanego o zamordowanie 23-letniej studentki, Qian Liu. 29-letni Brian Dickson napadł na dziewczynę, kiedy ta rozmawiała na wideoczacie ze swoim chłopakiem mieszkającym w Chinach.

Zatrzymany 29-latek trafił do aresztu i usłyszał już zarzut zabójstwa. Policja podejrzewa, że motywem zabójstwa mogła być niespełniona miłość Dicksona do Liu.

23-letnia Qian Liu z Pekinu studiowała na Uniwersytecie w Toronto. W piątek w nocy rozmawiała na wideoczacie ze swoim chłopakiem, który pozostał w Chinach.

Około godziny pierwszej w nocy do jej pokoju wszedł wysoki, muskularny mężczyzna o brązowych półdługich włosach. Gość chciał skorzystać z telefonu komórkowego studentki.

Chwilę później pomiędzy Liu a mężczyzną wywiązała się szarpanina. Jej partner mógł tylko bezsilnie obserwować rozwój wypadków. W pewnym momencie nieznajomy napastnik wyłączył komputer.

Przerażony chłopak próbował skontaktować się z przyjaciółmi dziewczyny. Na miejsce wezwano także policję. Niestety mundurowi zjawili się dopiero po... 10 godzinach. W pokoju zastali półnagie zwłoki studentki. Agresor ukradł też laptopa dziewczyny.

Policjanci nie ujawnili jaka była przyczyna śmierci 23-latki.

Dopiero po pięciu latach przyznał się do zabójstwa swojej ciężarnej dziewczyny [ZDJĘCIA]>>

Więcej o: