Blogerzy o sobie - Fashioneria

W cyklu "Blogerzy o sobie" przedstawiamy Fashionerię, która bierze udział w naszej akcji "Bądź modna jesienią".

1. Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Z próżności i ciekawości J Blogi modowe śledziłam od momentu , kiedy zaczęły się pojawiać w Internecie, ale nie miałam odwagi, aby sama zacząć. Przyszedł jednak dzień, w którym się zmotywowałam i postanowiłam założyć własnego bloga. Powodów jest kilka : spodobała mi się taka koncepcja prezentowania ludzkich ( a nie stricte żurnalowych) stylizacji, pozazdrościłam innym blogerkom, chciałam się podzielić swoją szafą, sposobem zestawiania ubrań i sprawdzić, jak to zostanie odebrane.

2. Czym jest dla Ciebie moda?

To zależy od sytuacji i mojego nastroju. Czasem jest zabawą, czasem wyrażeniem siebie, innym razem sztuką. Ale z cała pewnością jest dla mnie wielką pasja, bez której nigdy nie byłabym dobrze zdefiniowana.

3. Jakbyś opisała swój styl?

Bardzo eklektyczny. Nie mam konkretnego stylu. Lubię to, co serwują aktualnie projektanci, a czego kopie mogę znaleźć w sieciówkach. Lubię rzeczy vintage, a przede wszystkim oryginalne i niespotykane ubrania i akcesoria.

4. Skąd czerpiesz inspiracje?

Nie będę super oryginalna, gdy stwierdzę, że z ulicy, z książek, z filmów, z innych blogów. Tak po prostu jest. A, i czasem ze snów :)

5. Czy masz jakieś ikony mody?

Tylko Coco Chanel.

6. Które z trendów na jesień/zimę 2010/2011 przypadły Ci najbardziej do gustu?

Jest ich kilka: czerwień - uwielbiam za gorącą temperaturę i ostry charakter, męski look - jest super sexy, peleryna i poncho - lubię za wymiar uniwersalny, powrót do lat 50. - doceniam podkreślenie kobiecej sylwetki.

Fashioneria

Więcej o: