Alex Gaudino zgapia od Guetty i Remady'ego?!

W świadku muzycznym zadomawia się nowy trend na tworzenie densowych ballad?

Kto w miarę stale śledzi to, co dzieje się na światowym rynku tanecznej nuty może dojść do wniosku, że coraz bardziej podoba się pop - dance.

Prekursorem tego nowego nurtu jest bez wątpienia David Guetta. Kawałki Everytime we Touch, czy When Love Takes Over z pewnością wyzwalają wiele pozytywnych emocji, czasem może potrafią wzruszać, a jednocześnie są taneczne i dobrze przyjmują się na parkietach całego świata.

Inną ważną osobistością w kreowaniu trendów pop - dance jest z pewnością też Remady . Jego Give Me a Sign grany w tuba TV idealnie sprawdza się na imprezach, a jednocześnie niesie za sobą pozytywne przesłanie.

Najnowszym kawałkiem, który również wpisuje się w zupełnie nowe trendy jest absolutna świeżynka tuba TV - Alex Gaudino - I'm In Love . Pod względem muzycznym jest to produkcja bardzo zbliżona do kompozycji Davida Guetty , jednak czy można to nazwać "zgapianiem"? Chyba nie. To tak, jakby powiedzieć, że Mariah Carey zarąbała głos Whitney Houston . W tej chwili po prostu światowy rynek domaga się tego typu brzmień, a Ci, którzy robią to tak, jak publika chce odnoszą sukces. Ot niby żadna filozofia.