Liczy się kształt, a nie rozmiar - ambasadorki kampanii Levi's®

Kim są dziewczyny, które idealnie reprezentują trzy typy kobiecej sylwetki: Pixie, Kristin i Lykke Li?

PIXIE GELDOF: VIOLET

O 19- letniej Violet można już dziś śmiało powiedzieć, że jest współczesną ikoną mody. Jej brytyjski czar i oryginalny styl docenili redaktorzy największych modowych magazynów, umieszczając ją na okładce włoskiego "Vogue" (Steven Meisel) oraz na stronach "Arena Homme Plus", brytyjskiego "Vouge", "Dazed & Confused" (Matt Irwin), "LOVE magazine" i "Pringle's campaign"

Violet chodziła w pokazach mody jesień/ zima 2010 dla Vivienne Westwood i Costume National, a ostatnio brała udział w zdjęciach dla magazynu "I-D" i dla magazynu "W".

Mimo młodego wieku Violet jest już częścią modowego świata. Jej szczupła sylwetka, krótkie, platynowe włosy i eklektyczny styl sprawił, że zaczęły ubiegać się o nią największe domy mody. Dzięki temu w sezonie jesień/zima 2009 Violet została zaproszona do wzięcia udziału w pokazie PPQ podczas Tygodnia Mody w Londynie.

Obok mody, drugą pasją Violet jest muzyka. Violet ma niewiarygodny głos i talent do tworzenia tekstów, doceniona przez czołowym brytyjskich producentów muzycznych, kilka ostatnich miesięcy spędziła pracując z nimi nad nowym materiałem.

KRISTIN SCHROT: MISS NINE

Miss Nine urodziła się w Niemczech, gdzie jako młodziutka pielęgniarka pracująca w szpitalu, wzięła udział w międzynarodowym konkursie dla przyszłych modelek, by wkrótce potem podpisać ogólnoświatowy kontrakt z Elite Model Management.

26- letnia Miss Nine chodziła na pokazach dla Tommy Hilfigera, Armaniego, Lanceme, pojawiła się też na kilku okładkach, m.in. w holenderskim Elle.

Jej zamiłowanie do muzyki sprawiło, że przeprowadziła się do Amsterdamu gdzie pod pseudonimem Miss Nine zaczęła zajmować się również tworzeniem muzyki.

W szybkim tempie stała się jednym z ważniejszych nazwisk na holenderskiej scenie didżejskiej. Została rezydentką w klubie PACHA na Ibizie, w Ministry of Sound w Amsterdamie, grała również na prywatnych przyjęciach m.in. dla u rapera P DIDDY i na pokazach mody na całym świecie.

Teraz mieszka w Amsterdamie, jest profesjonalną didżejką i modelką. Prowadzi również modową rubrykę w magazynie Glamcult.

Rok 2010 mija dla Miss Nine pod znakiem podróży. Bierzę udział w trendowych projektach związanych z muzyką i modą. A na przełomie 2010 i 2011 planuje wydać dwa albumy.

TIMOTEJ ZACHRISSON: LYKKE LI

Lykke Li jest szwedzką piosenkarką, wywodzącą się z nurtu indie. Jej muzyka łączy elementy popu, elektroniki i alternatywnego rocka. Wychowywana w artystycznym duchu, dorastała podróżując z rodzicami po całym świecie, od Portugalii po Nepal I Indie.

W 2008 roku Lykke Li wydała swój pierwszy album, "Youth Novels. Album został wyprodukowany przez Björn Yttling i Lasse M?rtén w Stanach Zjednoczonych.

W ramach jego promocji w 2009 roku występowała na Coachella Valley Music and Arts Festivali I na Lollapalooza Music Festival.

24- letnia Lykke Li zaczęła już prace nad swoim następnym albumem, który ma ukazać się na początku 2011 roku.