Sfrustrowane przymierzaniem

Levi's® Curve ID - Rewolucja w krojach damskich Poszukiwania perfekcyjnie dopasowanych i idealnie leżących dżinsów spędzają sen z powiek kobietom na całym świecie. Niektóre z nich zdobywają się nawet na stwierdzenie, że znalezienie wymarzonych dżinsów jest bardziej bolesne i uciążliwe niż depilacja á la "brazylijski wosk".

Aż 87% kobiet marzy o tym, aby w końcu znaleźć dżinsy, które będą pasowały do ich sylwetek o wiele lepiej niż te, które obecnie mają w swoich szafach. Kobiety powoli tracą nadzieję, że dżinsy nieodstające i niemarszczące się, pasujące do damskiej figury w ogóle istnieją*

Każda kobieta w swoim życiu z pewnością przymierzyła około setki różnych modeli spodni, zaczynając od mega obcisłych rurek, poprzez luźne, a kończąc na prostych klasycznych fasonach, z nadzieją, że odpowiednie spodnie wydłużą nogi, podniosą pupę, wysmuklą biodra i podkreślą talię. Wszystkie próby kończyły się jednak rozczarowaniem. Problem jest na tyle poważny, że wiele kobiet uważa, że idealne dżinsy w ogóle nie istnieją.

Marka Levi's - pionier na rynku dżinsowym, postanowiła w końcu zając się tym problemem i wysłuchać wołań miliona kobiet. Teraz problem braku idealnych dżinsów, zaprojektowanych tak, aby pasowały do kobiecej sylwetki podkreślając jej naturalne kobiece kształty dobiegł ku końcowi. Levi's bardzo dokładnie i szczegółowo zbadał sylwetki 60 000 kobiet z całego świata skanując je w specjalnej trójwymiarowej tubie. Dzięki wiedzy uzyskanej w ten sposób stworzył to, na co czekały miłośniczki dżinsów na całym świecie. Wieloletnie, bezowocne poszukiwania perfekcyjnie dopasowanych dżinsów możemy uznać za pomyślnie ukończone.

* Levi Strauss & Co. na podstawie badań Gfk z całego świata.