Trójka nastolatków więziła, gwałciła i torturowała koleżankę

Trójka nastolatków - 18-letni Darren Hodgkinson, 16-letnia Chelsea Mills oraz 14-letnia Chelsea Williams - została uznana przez sąd w Southampton winnymi porwania, torturowania oraz zgwałcenia koleżanki. Po trzech dniach ich ofiara była tak skatowana i posiniaczona, że wyglądała jak osoba czarnoskóra.

O sprawie donosi portal ThisIsHampshire.net.

Nastolatkowie zwabili swoją koleżankę do domu Williams, skąd nie pozwolili jej już wyjść. Dziewczyna była przez trzy dni bita, torturowana i zmuszana do różnego typu czynności seksualnych. Młodzi zwyrodnialcy ogolili jej także głowę i brwi oraz zapalniczką spalili ręce i twarz, aż całe pokryły się pęcherzami.

W przerwach między biciem i gwałtami dziewczyna była zamknięta w szafie. Po trzech dniach koszmaru udało jej się jednak uciec i powiadomić policję. Była ponoć tak posiniaczona, że wyglądała jak osoba czarnoskóra.

Cała trójka młodocianych oprawców trafiła przed oblicze sądu. 18-letni Darren został skazany na wiezienie bez ograniczenia czasowego. Za cztery lata sędziowie mają zdecydować co z nim dalej zrobić. 16-letnia Chelsea Mills dostała jedynie dwa lata poprawczaka - jako okoliczność łagodzącą sąd uznał jej miłość do Darrena. 14- letnia Chelsea Williams została skazana na 1,5 roku poprawczaka - tutaj usprawiedliwieniem niskiej kary była zła sytuacja w domu rodzinnym dziewczyny.

W serwisie policyjni.pl także: Pięć tysięcy złotych za zbiorowy gwałt na byłej żonie

Więcej o: