Orange Kino Letnie: Clint Eastwood i sporty ekstremalne

Tegoroczny program filmowy zakopiańskiego kina letniego jest wyjątkowo bogaty i różnorodny. Repertuar podzielony został na dni tematyczne. I tak: w soboty czekają na nas komedie, niedziele zapowiadają się jako ?zakochane?, poniedziałki spędzimy z rodziną, wtorki - z klasyką kina, środy - z Orange i megahitem, czwartki będą roztańczone, a w piątki ekran wypełni kino akcji najwyższej próby.

Dzisiejszego wieczoru wyświetlony zostanie głośny film Clinta Eastwooda "Gran Torino". Jego bohater, w którego wcielił się sam reżyser, wojenny weteran o bliskim nam nazwisku Kowalski, już z nikim nie walczy, choć twardo broni swych ultrakonserwatywnych przekonań. Jednakże pod wpływem sąsiadów emigrantów musi zrewidować od dawna pielęgnowane uprzedzenia. Seans rozpoczyna się o godz. 22. Wstęp wolny.

Orange Kino Letnie to nie tylko projekcje filmowe. Dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu przygotowano Weekendy Sportów Ekstremalnych z Orange. Już jutro i pojutrze publiczność będzie miała okazję nie tylko do podziwiania niezwykle efektownych dyscyplin sportowych - skateboardingu i roller skates. Odbędą się specjalne pokazy w wykonaniu profesjonalnych riderów oraz zawody sportowe dla amatorów. Każdy będzie mógł uczestniczyć w kursach nauki tych coraz bardziej popularnych dyscyplin prowadzonych pod okiem fachowców. Ponadto przygotowano wiele rozmaitych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Gospodarzem Weekendów Sportów Ekstremalnych z Orange w Zakopanem jest Bartosz Obuchowicz, udanie łączący w swej działalności świat kina i sportu.