Rozkład jazdy. Piątek 30.07.2010

Duża scena. Start 15:00

15:15 - Ewelina Flinta & Goście

16:35 - Łąki Łan

17:50 - Peyoti for President

19:05 - Orphan Hate

20:20 - Papa Roach

21:45 - Justyna Steczkowska

22:55 - Nigel Kennedy Quintet

00:30 - Lao Che

01:25 - Navigatorgong - Medytacja Pokoju, Robert Usewicz

Scena folkowa

17:15 - Jak Wolność To Wolność

18:00 - Mordewind

18:45 - Skryabin

19:30 - Faso Djigui (Burkina Faso Africa)

20:15 - Beltaine

21:15 - Dagadana

22:15- Witek Łukaszewski Projekt "Fortepian Chopina"