Rozkład jazdy. Niedziela 1.08.2010

Scena duża. Start 16:00

16:00 - Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni - laureat Złotego Bączka - Scena Folkowa

16:55 - Ziggie Piggie& Robert Brylewski

17:55 - Titus Tommy Gunn

19:15 - Armia

20:35 - Morgan´s Heritage Peetah & Gramps

22:00 - Tonic

23:20 - Jelonek - laureat Złotego Bączka - Duża Scena

00:45 - Finał ASP

Scena folkowa

17:00 - Laureat konkursu "Pokaż swój teledysk"

17:30 - Coorp

18:15 - Kapela Na Dobry Dzień

19:00 - Konoba

19:45 - Piotr Bukartyk z zespołem

20:45 - Jorgos Skolias

21:45 - Carrantuohill i goście