Orange Kino Letnie: Sporty ekstremalne

Kolejny weekend w zakopiańskim kinie letnim upłynie pod znakiem uczuciowych zawirowań. Dzisiejszego wieczoru - ?Amerykańskie ciacho? Davida Mackenzie z Ashtonem Kutcherem, Anne Heche i Hartem Bochnerem w rolach głównych. Tytułowy bohater uwielbia zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza jeśli są bogate. To jego sposób na życie, a przy okazji - dobry biznes. Ale spotyka wyjątkową dziewczynę...

Niedzielny seans wypełni również obracająca się w kręgu podobnych spraw "Randka w ciemno" Wojciecha Wójcika z udziałem Katarzyny Maciąg, Borysa Szyca i Lesława Żurka. Jej atrakcyjna bohaterka nie może dojść do siebie po rozstaniu z ukochanym. Zdesperowana wygrywa niespodziewanie tytułowy teleturniej, otrzymując w nagrodę egzotyczną podróż w męskim towarzystwie. Seanse rozpoczynają się o godz. 22, wstęp wolny.

Orange Kino Letnie to nie tylko projekcje filmowe. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu przygotowano Weekendy Sportów Ekstremalnych z Orange. Dzisiaj i jutro publiczność będzie miała okazję nie tylko do podziwiania niezwykle efektownych dyscyplin sportowych - skateboardingu i rollerskates. Odbędą się pokazy w wykonaniu profesjonalnych riderów oraz zawody sportowe dla amatorów. Każdy będzie mógł uczestniczyć w kursach nauki tych coraz bardziej popularnych dyscyplin. Ponadto przygotowano wiele rozmaitych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.