Napadli, obcięli mu włosy i kazali je zjeść

Wyważyli drzwi, weszli do mieszkania i zażądali oddania renty. Gdy mężczyzna nie chciał im dać pieniędzy przyłożyli mu nóż do gardła, pobili go, obcięli mu włosy i kazali je zjeść oraz zagrozili, że obetną mu palec. Gdy okazało się, że ofiara rzeczywiście ich nie ma, kazali jej wziąć kredyt w wysokości 20 000 złotych.

Wczoraj, tuż po godz. 5.00 rano do jednego z warszawskich mieszkań próbowali dostać się dwaj mężczyźni. Gdy znajdujący się wewnątrz pokrzywdzony nie otwierał drzwi, napastnicy wyważyli je. Krzysztof C. i Mariusz Ł. zażądali, aby mężczyzna oddał im swoją rentę. Pokrzywdzony nie miał żadnych pieniędzy w domu, w co napastnicy nie uwierzyli. Najpierw pobili go, potem przyłożyli mu nóż do gardła i zagrozili, że obetną mu palec. Zdemolowali mu całe mieszkanie szukając pieniędzy. Wpadli również na pomysł, żeby właściciel mieszkania wziął dla nich kredyt na kwotę 20 000 złotych. Gdy mężczyzna nie zgodził się na taką propozycję obcięli mu włosy i kazali zjeść. Pokrzywdzony zaczął wzywać pomocy. Napastnicy bojąc się, że zostaną zatrzymani uciekli z mieszkania, na koniec zagrozili jeszcze mężczyźnie, że jeżeli powiadomi policję, na pewno tego pożałuje.

Poszkodowany trafił do szpitala. Jeszcze tego samego dnia złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, a policjanci ustalili i zatrzymali sprawców.

Obaj mężczyźni są doskonale znani policji. Jeszcze dziś trafią do prokuratury, a o tym czy najbliższe miesiące spędzą za kratkami zadecyduje sąd.

W serwisie policyjni.pl także: Gimnazjaliści dosypali nauczycielce morfiny do kawy?

Więcej o: