Przyniósł im pizzę. Pobili go i zniszczyli samochód. Niesmaczna?

Czterech młodzieńców z Iławy pobiło dostawcę pizzy, zaraz po tym jak im ją przyniósł. Zdemolowali mu też samochód. Potem jeszcze grozili policjantom. Dlaczego rzucili się na dostawcę pizzy? Nie wiadomo. Może była niesmaczna...

Gdy dostawca wsiadał do samochodu, zaatakował go mężczyzna, który chwile wcześniej odbierał pizzę. Po chwili dołączyło do niego trzech kolegów. Rzucili się na niego. Wtedy pierwszy napastnik zaatakował samochód. Skakał po masce i kopał karoserię.

Policjanci wezwani przez świadków nie mieli łatwo. Jeden z napastników usiłował się szarpać i bić z mundurowymi. Pozostali wyzywali policjantów i grozili im, ale słownie.

Zatrzymani napastnicy mieli od 19 do 24 lat. Łukasz S., Adam Cz., i Mateusz U. mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie. Adrian G. był tylko "po spożyciu". Cała czwórka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Młodzieńcy odpowiedzą za pobicie dostawcy pizzy i groźby karalne wobec policjantów. Adam Cz. odpowie też za uszkodzenie auta i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Dlaczego bili? nie wiadomo. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. Pozostałym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W serwisie policyjni.pl również: Mordowali, żeby ludzki tłuszcz sprzedawać firmom z Europy

Więcej o: