W czterech gwałcili dziewczynę przez całą noc. Zatrzymany ostatni z oprawców

Zgwałcił razem z kolegami dziewczynę po dyskotece, a potem uciekł z kraju. Schwytano go miesiąc temu po ponad czternastu latach ukrywania się przed organami ścigania. Do Sądu Okręgowego w Łomży trafił już akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu Cezaremu P. z Grajewa.- pisze Gazeta Współczesna.

W czerwcu 1995 roku grupka znajomych udała się fiatem 126 p. na dyskotekę w pobliskiej miejscowości. Około godziny drugiej w nocy Marlena K. została zaciągnięta do samochodu i razem z Wojciechem Ś, Dariuszem D., Bartłomiejem P i Cezarym P. i ich kierowcą pojechała w stronę Grajewa. Po drodze Wojciech Ś. zatrzymał samochód i wywlókł dziewczynę na zewnątrz. Kiedy zaczęła uciekać, dogonił ją i zaciągnął na pobliskie pole. Tam, wspólnie z kolegami rozebrał dziewczynę, cały czas grożąc jej pobiciem i przystawiając nóż do jej szyi,. Następnie mężczyźni zaczęli kolejno gwałcić swoją ofiarę. Jedynie Bartłomiej P. poprzestał na przyglądaniu się.

Po "zaspokojeniu się", oprawcy ponownie zaciągnęli dziewczynę do samochodu i udali się do mieszkania Wojciecha Ś. Tam, tym razem już wszyscy czterej, znów zgwałcili ofiarę. Rano wypuścili ją do domu.

W 1997 roku Wojciech Ś. został skazany na cztery i pół roku więzienia, Dariusz D. na trzy i pół roku, a Bartłomiej P. dostał dwa lata w zawieszeniu. Cezary P. został ujęty we wrześniu br. przez włoska policję. Grozi mu do 10 lat więzienia. W serwisie policyjni.pl także: Karaiby: "Zbrodnia prawie doskonała". Odłączył żonie powietrze podczas nurkowania

Więcej o: