Metallica: 50 tys. dolarów za pomoc w odnalezieniu fanki

20-letnia Morgan Harrington zaginęła bez śladu 17 października. Ostatni raz widziano ją w Charlottesvile w amerykańskim stanie Virginia na koncercie Metalliki. Zespół zaoferował 50 tys. dolarów za pomoc w jej odnalezieniu.

Od 17 października nikt nie widział 20-letniej studentki Uniwersytetu Virginia Tech. Jej znajomi rozmawiali z nią ostatni raz około godziny 21.00. Dziewczyna nie miała przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. Jej rodzice oferują 100 tysięcy dolarów za informacje, które pomogą w jej odnalezieniu. Założyli też stronę internetową findmorgan.com.

Pomoc zaoferowali gwiazdorzy rocka: "Zespół Metallica dokłada 50 tysięcy dolarów do tej kwoty, za informacje, które umożliwią bezpieczny powrót Morgan do domu albo doprowadzą do aresztowania i osądzenia osób odpowiedzialnych za jej zniknięcie" - głosi oficjalny komunikat na stronie zespołu. Czytaj>>

Członkowie zespołu Metallica wezwali też swoich fanów, którzy byli na koncercie, żeby uważnie przejrzeli zdjęcia na swoich aparatach i nagrania na telefonach, bo może widać na nich zaginioną dziewczynę.