Do więzienia za chodzenie nago po kuchni?

Amerykanin Eric Williamson obudził się we własnym domu w stanie Wirginia około 5.30 rano. W stroju Adama poszedł do kuchni przygotować kawę. Zobaczyła go sąsiadka i zadzwoniła na policję. Teraz mężczyźnie zarzuca się nieprzyzwoite zachowanie. Może za to pójść do więzienia.

Williamson twierdzi, że nie robił niczego złego. To, że ktoś zobaczył go nagiego w kuchni to czysty przypadek. Nagiego mężczyznę zobaczyła sąsiadka wraz ze swoim 7-letnim synem. Raz w kuchni, kiedy robił kawę. Drugi raz w salonie. Zadzwoniła na policję.

To mój dom. Byłem sam, zszedłem na dół z sypialni. Z nikim nie rozmawiałem, nikogo nie widziałem. To chyba naturalne, że czuję się komfortowo we własnej kuchni - mówi telewizji SKY News Williamson. Amerykanin jest ojcem 5-letniej córki. - Kocham ją, moi przyjaciele mogą to potwierdzić. Nigdy w życiu nie paradowałbym nago przed dzieckiem - mówi.

Policja musi udowodnić, że Williamson wiedział, że jest obserwowany i celowo się obnażał - mówi niezależny prawnik Dickson Young. Mężczyznie grozi rok więzienia.