Samochód - pułapka przynętą na złodziei [WIDEO]

Auto - pułapka to doskonały bat na samochodowych włamywaczy. Przekonało się o tym dwóch sprawców, którzy próbowali z zaparkowanego na jednej z nowodworskich ulic samochodu ukraść nawigację GPS. Zatrzymanym na gorącym uczynku grozi 10 lat więzienia.

Działania policjantów z Nowego Dworu Mazowieckiego pozwoliły zatrzymać na gorącym uczynku dwóch samochodowych włamywaczy. Mężczyźni w nocy włamali się do podstawionej przez funkcjonariuszy toyoty yaris. 23-letni Kamil A. i 20-letni Adam G. najpierw wybili szybę w aucie, po czym ze środka skradli nawigację samochodową.

Włamali się do samochodu - pułapki

Wtedy do akcji wkroczyli policjanci, którzy obserwowali złodziei poprzez obraz z kamery zamontowanej w toyocie. Na ich widok złodzieje zaczęli uciekać, wyrzucając skradzioną nawigację. Po chwili wpadli w ręce mundurowych.

Jak się okazało, obaj zatrzymani już wcześniej byli karani za podobne przestępstwa. Policjanci przedstawili im zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi nawet 10 lat więzienia. Do sądu został też skierowany wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanych tymczasowego aresztu.

Serwis policyjni.pl poleca: TK: Obowiązek zapinania pasów zgodny z konstytucją

Więcej o: