Pospieszalski: Biorą tabletki, bo nie wiadomo, z kim wylądują w łóżku

Jan Pospieszalski pisze dziś w "Rzeczpospolitej" o "antykoncepcji i lateksowej propagandzie". Ujawnia m.in., co sądzi o kobietach, które stosują antykoncepcję hormonalną: "Wygląda na to, że panie dały sobie wmówić, iż lepiej wziąć rano tabletkę, bo nie wiadomo, z kim wieczorem wylądują w łóżku".

"Rzeczpospolita" zamieściła dziś tekst Jana Pospieszalskiego pt. "Gejowska ofensywa przyśpiesza" o tym, że działania środowisk gejowskich są niebezpieczne, bo dążą do zamknięcia ust "upominającym się o normalność". Próba wprowadzenia do języka prawniczego terminu "homofobia" to kolejny etap gejowskiej rewolucji. Upominanie się o normalność okrzyknięto fobią, irracjonalnym lękiem, chorobą psychiczną - czytamy.

Przy okazji Pospieszalski atakuje już nie tylko środowiska domagające się przywilejów dla związków homoseksualnych, ale i inne grupy, m.in. kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną. Wszystkie te grupy określa jako zwolenników poglądu, że "jesteśmy zdeterminowani popędem", pracujących nad "demontażem" i "rozwaleniem" naszej cywilizacji.

Do grupy tej Pospieszalski zalicza też pomysłodawców szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy, dość pokrętnie sugerując, że choroba ta jest... skutkiem rozwiązłości. I uprawiania seksu grupowego.

"Kariera tabletki antykoncepcyjnej, zamiast naturalnej metody obserwacji płodności, faszerowanie się przez miliony kobiet hormonami to przejaw nie tylko wygodnictwa. Wygląda na to, że panie dały sobie wmówić, iż lepiej wziąć rano tabletkę, bo nie wiadomo, z kim wieczorem wylądują w łóżku. To samo założenie tkwi w idei zaszczepienia całych roczników jedenastoletnich dziewczynek przeciw wirusowi raka szyjki macicy HPV. Przekonano bowiem rodziców, że ich córeczki o niczym innym nie marzą, tylko żeby zmieniać partnerów albo uprawiać seks grupowy" - czytamy w tekście Pospieszalskiego, który wydrukowała "Rzeczpospolita" .