Marynarski zakład: kto prześpi się z większą liczbą oficerów?

Australijskie ministerstwo obrony zapowiedziało śledztwo w sprawie marynarzy, którzy prowadzili między sobą zakłady na pieniądze odnośnie tego, kto będzie uprawiał seks z większą ilością koleżanek ze służby - donosi BBC.

Według australijskiego Channel Seven marynarze z okrętu HMAS Succes przyjęli stawki "za głowę" każdej z kobiet pełniących z nimi służbę. Uprawianie seksu z kobietą oficerem, albo lesbijką, lub też seks w nietypowym miejscu - za takie "osiągnięcia" można było zdobyć największe nagrody.

Ministerstwo obrony potwierdziło jedynie, że nieznana liczba marynarzy została odesłana do Australii na przesłuchania.

HMAS Success, z załogą liczącą 220 osób, znajduje się obecnie w Azji Południowo-Wschodniej na manewrach.

Według informacji telewizji Channel Seven sprawa zakładów wyszła na jaw w maju, gdy okręt znajdował się w Singapurze. Według informacji tej telewizji marynarze prowadzili dziennik nazywany Rejestrem, w którym zapisywano "punktację" każdego z uczestników zakładów. Uprawianie seksu na stole bilardowym, albo z lesbijką, było najwyżej punktowanym "osiągnięciem".

W oświadczeniu przesłanym Channel Seven australijskie ministerstwo obrony nie podało wprawdzie ilu marynarzy było uwikłanych w proceder, ale poinformowało że sprawa "jest obecnie obiektem śledztwa".

- Wiarygodność doniesień nie została na razie potwierdzona - napisano w komunikacie.

Najpopularniejsze na Deser.pl: Załoga samolotu wystąpiła nago. Dla bezpieczeństwa