Gwiazdy poświęcają się dla Trzaskowskiego

Tomasz Karolak przemienia się w kobietę a Michał Żebrowski naraża się na atak agresywnej staruszki. Wszystko po to, żeby przekonać wyborców do głosowania na Rafała Trzaskowskiego.

Powstała nowa strona internetowa Rafała Trzaskowskiego , kandydującego z czwartego miejsca listy PO w Warszawie. Witryna jest poświęcona osobom, które go wspierają w tych wyborach. Tak bardzo, że są w stanie zrobić duża dla dobrego wyniku wyborczego.

Tomasz Karolak zdecydował się przemienić w kobietę i w przebraniu blondynki rozdaje ulotki.

Michał Żebrowski z kolei w przebraniu wiedźmina wkłada ulotki pod samochodowe wycieraczki. Staje się przez to obiektem ataku przechodzącej staruszki.

Oba filmy kończą się stwierdzeniem bohaterów spotu: "Robię to tylko dla Rafała". Kolejne filmy wkrótce się ukażą.

Rafał Trzaskowski namawia do tego, żeby wyborcy też dla niego coś zrobili. - Nie musisz ginąć za Rafała... Nie musisz się poświęcać... Nie musisz robić z siebie wariata... 7 czerwca idź na wybory i zagłosuj! - zachęca kandydat na swojej stronie.

Sam Trzaskowski może pochwalić się nie tylko sławnymi kandydatami. W przed czerwcowych wyborami pracował w jednym z warszawskich biur "Solidarności", gdzie był tłumaczem. 17-letni Trzaskowski zrobił tak duże wrażenie na zagranicznych dziennikarzach, że zorganizowali mu wyjazd na stypendium do USA. Po ukończeniu studiów został wykładowcą Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Colegium Civitas i Centrum Europejskiego - Natolin. Pracował też w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.

Do tej pory Trzaskowski znany był głównie z tego, że rozwieszał plakaty wyborcze w miejscach do tego nieprzeznaczonych i nawet chwalił się tym na Facebooku.