Monolith Films: TVN24 będzie reklamował "Generała Nila"

- Kampania (reklamowa filmu "Generał Nil" - (przyp. red.) została zamówiona przez dom mediowy Star Media w stacji TVN24 i ukaże się w zaplanowanym czasie - poinformował dystrybutor filmu "Generał Nil", Monolith Films. O tym, że stacja wycofała się z reklamowania filmu pisał "Nasz Dziennik".

- W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach, Monolith Films -dystrybutor filmu "Generał Nil" - oświadcza, że przygotowany na jego zlecenie 20 sekundowy spot reklamujący film "Generał Nil" uzyskał natychmiastową akceptację ze strony stacji TVN 24 bez jakichkolwiek uwag i sugestii co do potrzeby przemontowania spotu. Kampania została zamówiona przez dom mediowy Star Media w stacji TVN24 i ukaże się w zaplanowanym czasie. - napisano w oficjalnym oświadczeniu Monolith Films.

O tym, że film jest dla TVN24 zbyt drastyczny i w związku z tym stacja nie będzie go reklamować pisał "Nasz Dziennik" .

W rozesłanym mediom oświadczeniu Monolith Films cytuje także rzecznika TVN Karola Smoląga. - Telewizja TVN nigdy nie odmówiła emisji spotu promującego film "Generał Nil", a Biuro Reklamy TVN nie uzależniało wyemitowania spotu od spełnienia dodatkowych warunków przez zleceniodawcę. - powiedział rzecznik stacji.

Generał Nil - pełny zwiastun