Komis zaprasza do siebie, bo w okolicy grasuje "prymitywna Straż Miejska"

- Szanowny Kliencie, nie parkuj tutaj swojego samochodu. Wjedź do komisu. Za chwilę przyjedzie prymitywna Straż Miejska i potraktuje Cię z BUTA - plakat z napisem o takiej treści widnieje przed warszawskim komisem na ulicy Modlińskiej. Tuż obok komisariatu Straży Miejskiej. Strażnicy już złożyli doniesienie na właściciela, który jednak zapiera się... że to nie on wywiesił szyld.

Komis samochodowy obraził straż miejską?

Komis powstał około 3 tygodni temu, tuż obok komisariatu. Niedługo potem pojawiła się Straż Miejska - jeden z klientów zaparkował na pasie zieleni. Interweniował właściciel i tu zaczynają się rozbieżności - dzisiejsze "Życie Warszawy" napisało, cytując samego właściciela, że został on zwymyślany przez dwie strażniczki. Zdaniem strażniczek to one usłyszały wyzwiska i nawet zgłosiły sprawę policji - chodzi o obrażenie funkcjonariusza na służbie.

Niedługo potem na siatce przed komisem pojawił się baner, który - w odczuciu Strażników - obraża ich; zgłosili więc sprawę prokuraturze. Jak napisało "ŻW" właściciel twierdzi, że to nie on jest autorem plakatu, ale nie zamierza go zdjąć bo mu się podoba. - Nie wiem, kto to zrobił. Nie ściągam go, bo jest kolory i mi się podoba - powiedział właściciel komisu gazecie.

Teraz sprawę bada prokuratura.