Zazdrosna żona zniszczyła mężowi samochód

Żona zniszczyła mężowi samochód. Jak oświadczył mężczyzna, zapewne z zazdrości. Nie miała szczęścia. Moment, gdy przebija opony i rysuje karoserię doskonale się nagrał dzięki kamerze monitoringu.

Do policji w Goleniowie zgłosił się mężczyzna, który poinformował o uszkodzeniu jego służbowego samochodu marki Audi A-4. Policjanci obejrzeli samochód. Okazało się, że są przebite 3 koła a także porysowana z obu stron karoseria. Mężczyzna ocenił swoje straty na kwotę 5.5 tysiąca złotych.

Osiedle na którym mieszka jest monitorowane, także garaże i ich okolice. Po odczytaniu zapisu monitoringu okazało się że całe zdarzenie doskonale się nagrało. O godzinie 0.47 nieznana kobieta podeszła do zaparkowanego pojazdu, sprawdziła z kilku stron czy nikt jej nie obserwuje, wyciągnęła ostre narzędzie i przebiła 3 koła w Audi A-4. Porysowała tym narzędziem karoserię samochodu.

Poszkodowany rozpoznał kobietę jako swoja żonę. Jak oświadczył żona, z którą od kilku miesięcy jest w separacji, zrobiła to pewnie z zazdrości. Mężczyzna złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa a także wniosek o ściganie żony. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Serwis policyjni.pl poleca: Ścigany przez policję pirat uszkodził trzy samochody

Więcej o: