Dwie osobówki + tramwaj: Kolejna kolizja w Warszawie

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Marszałkowskiej w centrum Warszawy. Siła uderzenia zepchnęła jedno z aut na tory tramwajowe. Motorniczy nie miał szans wyhamować i wjechał w osobówkę.

Byłeś świadkiem kolizji? Prześlij relacje, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24

Do kolizji doszło tuż po godz. 15, gdy w stolicy rozpoczyna się szczyt komunikacyjny. Lewy pas na wysokości ul. Hożej w stronę centrum jest całkowicie zablokowany.

- Najprawdopodobniej najpierw zderzyły się dwa auta, później jedno z nich zostało zepchnięte na tory - napisał na Alert24 świadek zdarzenia. - Na szczęście nikt nie został ranny. Samochód był przetarty z lewej strony, a w tramwaju z drzwi wyleciała przednia szyba. Szybko utworzyły się korki - dodaje internauta.

Ten tydzień medialnie należał do warszawskich tramwajów: Co tam pomostówki czy protesty związkowców... Serwisy wiadomości nieustannie podawały informacje o kolejnych kraksach ze stołecznym tramwajem w roli głównej. W poniedziałek auto wjechało w tramwaj . W środę doszło do spektakularnego zderzenia dwóch tramwajów . Rannych zostało aż 13 osób. Niespokojny był też czwartek, kiedy przy ul. Okopowej tramwaj zderzył się z ciężarówką . Dziś rano problemy z dojechaniem do pracy miały ranne ptaszki, które pracują w okolicy Galerii Mokotów. Tam też wykoleił się tramwaj .

Więcej o: