Jarosław Kaczyński na mszy. W tle "PiSzę do Ciebie"...

Jarosław Kaczyński z okazji Barbórki odwiedził wczoraj Rudę Śląską, gdzie spotkał się z górnikami kopalni Halemba. Uczestniczył we mszy - w kościele wywieszono plakat z hasłem "PiSzę do Ciebie"... Zobacz zdjęcia.

Jarosław Kaczyński zawsze pozytywnie wypowiadał się o górnikach. - W dzisiejszym świecie czarny węgiel jest potrzebny. Chciałbym, żebyście wiedzieli, że tę świadomość mają nie tylko mieszkańcy tej ziemi, nie tylko górnicy. Mają ją wszyscy rozsądni Polacy - przypomniał jednocześnie, że obecny rząd zachowuje się w stosunku do górników zupełnie inaczej niż jego gabinet.

W ramach obchodów Barbórki wspólnie z górnikach uczestniczył we mszy św. Co ciekawe, w kościele można było dostrzec plakat z hasłem "PiSzę do Ciebie" - o którym niedawno pisaliśmy . Czy to na pewno przypadek?

Prezes PiS zjadł również obiad z przedstawicielami górników.

Polecamy:

PiSzę do Ciebie - propaganda czy czysty przypadek? 

Więcej o: