Bójka przy Stadionie X-lecia. Zatrzymani cudzoziemcy

Warszawscy policjanci zatrzymali dwóch czarnoskórych mężczyzn, uczestników bójki, do której doszło przy warszawskim Stadionie X-lecia. W jej wyniku ucierpiały dwie osoby.

Policję wezwali pracownicy ochrony z targowiska znajdującego się przy Stadionie X- lecia. Dwóch poszkodowanych w wyniku pobicia odwiozło pogotowie ratunkowe. Spośród obecnych tam osób dwie zostały zatrzymane.

25- letniego Salomona M. rozpoznała i wskazała żona pokrzywdzonego. Według niej właśnie ten mężczyzna miał wszcząć awanturę i bójkę oraz być głównym prowodyrem całego zajścia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Drugim obywatelem Nigerii, który podzielił los Salomona M. był 25- letni Uche O. Podczas policyjnej interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie. Odmówił okazania dokumentu, twierdząc, że go przy sobie nie ma. Jak się później okazało, dowód osobisty ukrył w skarpetce. Uche O. nie chciał podporządkować się wydawanym poleceniom. Używał wulgarnych i obraźliwych słów. W końcu znieważył policjantów.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za udział w bójce Salomonowi M. grożą 3 lata więzienia. Z kolei za znieważenie funkcjonariuszy policji odpowie Uche O., który dodatkowo stanie przed sądem grodzkim za popełnienie wykroczenia.

Serwis policyjni.pl poleca: Pobili policjanta, bo zwrócił im uwagę

Więcej o: