UJ: student dźgnął nożem drugiego studenta

Jeden ze studentów wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie dźgnął nożem innego studenta. Z pierwszych informacji wynikało, że między dwoma studentami miała wywiązać się sprzeczka. Jak wstępnie ustaliła policja, kłótni nie było, napastnik podszedł do uczącego się w czytelni innego studenta, niespodziewanie wyjął nóż i zadał cios.

Byłeś świadkiem zdarzenia? Prześlij relacje, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24

Wszystko działo się na terenie czytelni przy ul. Olszewskiego 2. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policja zatrzymała nożownika.

Informacje na Alert24 dostaliśmy od naszego czytelnika: - W Krakowie na UJ student trzeciego roku dźgnął innego studenta nożem.

Potwierdza to Katarzyna Cisło z zespołu prasowego krakowskiej policji :

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 14. Od razu na miejsce pojechał nasz patrol. Na miejscu policjanci zatrzymali podejrzanego, który niebawem zostanie przesłuchany. Nie wiemy jeszcze dlaczego mężczyzna zaatakował studenta.

W pewnym momencie student trzeciego roku wyjął nóż i zamachnął się nim na adwersarza. Ten zdołał się częściowo zasłonić przed ciosem, ale ostrze zraniło go w szyję i rękę. Ranny student trafił do szpitala.

Motywy działania nappastnika nie są znane. Policja nie wyklucza, że mógł to być efekt załamania nerwowego.

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Zagłosuj na stronę www.alert24.plw konkursie Webstarfestival!

Więcej o: