Pijany przyjechał na stację benzynową

43-letni Zbigniew K. przyjechał zatankować auto mając prawie 2 promile alkoholu. Widząc dziwne zachowanie kierowcy pracownicy stacji benzynowej powiadomili policję. Pijany mężczyzna został zatrzymany.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj o 19.20. Na komisariat w Konstancinie-Jeziornie zadzwonili pracownicy stacji benzynowej z informacją o pijanym kierowcy, który właśnie podjechał pod dystrybutor. Mężczyzna, podobnie jak i jego pasażer, miał problemy z wyjściem z samochodu.

Na miejsce wysłany został patrol policji. Pijani próbowali przekonać funkcjonariuszy, że żaden z nich nie prowadził auta. Mieli jednak tak duże problemy z poruszaniem się, że policjanci pozostali niewzruszeni i zabrali obu panów na komisariat.

Badanie alkomatem wskazało u jednego z mężczyzn prawie 2 promile alkoholu we krwi, a u drugiego 2,5 promila. Policjanci zabezpieczyli też nagrania z kamer monitoringu na stacji benzynowej, z którego wynika, że 43-letni Zbigniew K. kierował audi.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za jazdę pod wpływem alkoholu i zagrożenie, jakie tym spowodował odpowie przed sądem.

Więcej o: