Kobiety rzucają się z nożami na współbiesiadników

Dwa końce Polski i dwa bardzo podobne zdarzenia. Podczas libacji alkoholowej kobiety rzuciły się z nożami na współbiesiadników. Jeden dostał nożem w brzuch, drugi w ramię. To jakaś plaga. Obaj mężczyźni wylądowali w szpitalach. Przeżyli.

Policjanci zatrzymali 55-letnią Reginę P., mieszkankę Giżycka. Kobieta piła alkohol ze znajomym. W pewnym momencie zażądała od niego papierosa. Odmówił. Wtedy chwyciła nóż kuchenny i dźgnęła go w brzuch. Ranny 62-latek trafił do szpitala. Przeszedł operację.

Kobieta usłyszała zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała. Reginie P., która nie była wcześniej karana, grozi kara do 10 lat więzienia.

Ten sam weekend. Zachodniopomorskie

Pozostaje tajemnicą dlaczego 27-letnia Agnieszka P. rzuciła się z nożem na swojego konkubenta. Od kilku dni w jednym z mieszkań w Złocieńcu, w Zachodniopomorskim pili alkohol. W pewnym momencie kobieta ugodziła go w ramię nożem kuchennym.

Mężczyzna trafił do szpitala. Został opatrzony. Zdaniem lekarza obrażenia, których doznał nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla jego życia i zdrowia. Kobieta miała prawie trzy promile alkoholu we krwi.

Agnieszka P. usłyszy zarzut uszkodzenia ciała. Grozi jej pięć lat więzienia.

Serwis policyjni.pl poleca: Pijana kobieta wyrzuciła psa z III piętra

Więcej o: