Obama Girl chce dostać zaproszenie na inaugurację

Barack Obama zawdzięcza jej wiele. Obama Girl publicznie wyznała swoją miłość i oddanie dla kandydata Demokratów w słynnym teledysku, który obejrzały miliony. Teraz chce czegoś w zamian - zaproszenia na inaugurację JEJ prezydenta. Czy to tak wiele dla zakochanej dziewczyny?

- Może mogłabym zostać zaproszona na inaugurację? - kokieteryjnie pyta się Amber Lee Ettinger, bardziej znana jako seksowna Obama Girl. Piosenka ''I got a crush on Obama'' w jej wykonaniu stała się hitem kampanii prezydenckiej w USA - teledysk na serwisie YouTube obejrzało ponad 10 milionów internautów!

Ettinger pojawiła się na przyjęciu wyborczym Demokratów w restauracji w Nowym Jorku. Po wygranej jej kandydata wyznała w rozmowie z agencją AFP, że chciałaby przynajmniej wiedzieć, czy jej piosenka podobała się prezydentowi-elektowi. - Chciałabym kiedyś dostać od niego list z podziękowaniem dla Obama Girl - mówi 26-latka.

Według Kelly Brady z agencji reklamowej, ''I got a crush on Obama'' to coś więcej niż zwykły żart. - Seks sprzedaje się, a ona była seksowną częścią tej kampanii. Pomogła przyciągnąć młodszych wyborców. Pytali: Co ta laska mówi o Obamie? - tłumaczy Brady.

Obama Girl przyznała, że wcześniej nie interesowała się polityką. Teraz jednak jest gotowa na wszystko. - Na tylnym siedzeniu samochodu mam strój Super Obama Girl! - mówi.