Zdemolowali bar i chcieli pobić właściciela

Dwaj agresywnie zachowujący się mężczyźni weszli do lokalu w Lubartowie (lubelskie) i bez powodu zaczęli bić klientów i rozbijać meble. Kres rozróbie położyła zdecydowana interwencja policjantów.

Wczoraj o 21:15 policjanci zostali powiadomieni telefonicznie przez pracowników jednego z barów na terenie Lubartowa o awanturze wywołanej przez dwóch pijanych i agresywnych mężczyzn, którzy zdemolowali bar. Przybyłym na miejsce policjantom właściciel lokalu wskazał pokrwawionych awanturników, którzy na widok mundurowych chcieli uciec.

Podczas zatrzymania obaj młodzi mężczyźni byli bardzo agresywni, nie reagowali na polecenia policjantów i chcąc się uwolnić zaatakowali ich. Do ich poskromienia konieczna była interwencja drugiego patrolu.

Serwis policyjni.pl poleca: Pokłócił się z konkubiną, a w nocy ją zabił

Zatrzymanymi, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu, okazali się dwaj bracia G. mieszkający w gm. Lubartów, 23 - letni Przemysław i 24 - letni Arkadiusz.

Jak ustalili policjanci kiedy w lokalu przebywało kilkadziesiąt osób, bracia weszli do środka, zaczęli bez powodu wywracać stoliki, łamać krzesła, uderzać nimi o inne wyposażenie i demolować bar. Podczas awantury szarpali się z klientami, którzy w popłochu uciekali na zewnątrz. Agresywni bracia chcieli również pobić właściciela.

Po wizycie awanturników wnętrze lokalu wyglądało jak pobojowisko. Właściciel oszacował wstępnie straty na kwotę co najmniej 3 tys. zł.

Zatrzymani trzeźwieją po wytrzeżwieniu staną przed sądem.

Więcej o: