Napadli jeżdżąc na skuterach

Policjanci z Bielan zatrzymali 20-letniego sprawcę rozboju, który wraz z kolegą zaatakował kobietę i wyrwał jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami.

Sprawcy poruszali się skuterami i sposób ich działania wskazuje, że wykorzystali "włoską metodę". Michał P. najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Drugi z napastników został zatrzymany na tratwie w Parku Jurajskim przez kryminalnych z Ostrowca Świętokrzyskiego. Dzisiaj o dalszym losie Arkadiusza G. z zdecyduje sąd.

20-latek przyznał się, że zaatakował kobietę i ukradł jej torebkę. Policjanci znaleźli przy nim parasolkę, kartę miejską i część skradzionych pieniędzy. Mężczyzna wskazał również

miejsce, gdzie została porzucona torebka z dokumentami.

Wczoraj prokurator przedstawił 20-latkowi zarzut rozboju. Michał P. najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

W sprawie drugiego sprawcy, Arkadiusza G., funkcjonariusze skontaktowali się z policjantami z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Chłopak przebywał tam na wycieczce. 18-latek zatrzymany został na tratwie w Parku Jurajskim. Dzisiaj trafi do prokuratury, gdzie przedstawione zostaną mu zarzuty. Sędzia zdecyduje, czy Arkadiusz G. najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.

Więcej o: