George Michael aresztowany w toalecie za posiadanie narkotyków

Piosenkarz i gwiazda pop George Michael został zwolniony za kaucją, po tym jak londyńska policja aresztowała go w publicznej toalecie pod zarzutem posiadania narkotyków -informuje CNN.

45-letni muzyk został zatrzymany przez policję w piątek wieczorem w londyńskiej dzielnicy Hampstead Heath. Aresztowano go pod zarzutem posiadania narkotyków. Artysta został zwolniony za kaucją. W wydanym oświadczeniu nie podano nazwiska aresztowanego, jednak źródła zbliżone do policji potwierdziły, że chodzi o Georga Michaela.

Piosenkarz został zatrzymany po anonimowym doniesieniu zarządcy publicznej toalety. Artysta, który ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt już wcześniej otwarcie przyznawał się do zażywania narkotyków. - Jestem szczęśliwym człowiekiem i stać mnie na marihuanę, więc nie uważam tego za problem - powiedział w zeszłym roku w wywiadzie dla BBC. W maju tego roku muzyk przyznał się do prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających. Odebrano mu prawo jazdy na dwa lata, po tym jak znaleziono go w samochodzie w stanie zapaści po przedawkowaniu narkotyków.