Hydraulik poszukiwany - do pracy na stacji polarnej

Brytyjska stacja badawcza na Antarktyce pilnie zatrudni hydraulika. Wspaniałe widoki oraz brak spamu i telewizji gwarantowane.

Praca w stacji na niewielkiej wysepce Bird Island zagubionej gdzieś daleko na Oceanie Atlantyckim zapewni ponad 22 tys. funtów pensji, zakwaterowanie, prawie zerowe koszty utrzymanie i oczywiście, niezapomniane wrażenia.

- Doświadczenie w pracy przy systemach wentylacyjnych, urządzeniach centralnego ogrzewania oraz niskociśnieniowych olejowych kotłach grzewczych będzie mile widziane - można przeczytać w ogłoszeniu.

Poszukiwana osoba musi być gotowa stawić czoło życiowym wyzwaniom i mieć zamiłowanie do przygody. - Chcemy podpisać kontrakt na 18 miesięcy, więc szukamy osoby samotnej lub z bardzo wyrozumiałym partnerem - zaznacza Athena Dinar z Brytyjskiej Misji Antarktycznej.

Dodatkowym atutem kandydata będą jego umiejętności kulinarne - pracownicy stacji sami przygotowują posiłki. Czas wolny antarktycznego hydraulika na pewno umilą spacery, narciarstwo, jazda na snowboardzie i nauka języków.

Bird Island leży ok. 1000 km na południowy-wschód od Falklandów. Na wysepkę, która jest zamieszkana przez 10 pracowników stacji, foki, pingwiny i albatrosy, można dostać się jedynie łodzią lub helikopterem.

Oprócz hydraulika polarnicy szukają również elektryka.Termin składania zgłoszeń upływa w piątek.