Więziona przez porywacza prowadzi talk-show

Więziona przez 8 lat przez porywacza Austriaczka Natascha Kampusch prowadzi talk show - Nakręciła już pierwszy odcinek. W ten sposób spełni się jej marzenie z czasów uwięzienia.

Dla 20-letniej obecnie Nataschy Kampusch telewizja przez blisko połowę jej życia była jedynym sposobem skontaktowania się ze światem zewnętrznym. Po niecałych dwóch latach po wyjściu na wolność, Kampusch uczy się drugiej strony mediów i prowadzi program "Natascha Kampusch rozmawia z..." emitowany na antenie prywatnej telewizji austriackiej Plus 4.

Rozmowy mają dotyczyć niezwykłych osiągnięć ludzi. Pierwszym gościem był Nikki Lauda, który w 1976 podczas niemieckiego grand prix formuły 1 niemal zginął w wypadku. Kierowca formuły 1 przyznał, że podczas nagrywania programu, Kampusch zadawała wnikliwe pytania, "których wcześniej nie słyszał" i "wyciągnęła" z niego wiele rzeczy.

Kampusch została porwana gdy szła do szkoły przez Austriaka Wolfganga Priklopila. Miała wtedy 10 lat. Była przetrzymywana w piwnicy przez osiem i pół roku. W sierpniu 2006 roku udało się jej uciec. Poprzez zainteresowanie paparazzich stała się osobą rozpoznawaną. Jej decyzja o pracy w mediach była motywowana by móc decydować o tym, gdzie i kiedy się pojawia. Kampusch twierdzi, że jest przygotowana na krytykę swojej decyzji.