Krzynówek i Błaszczykowski dołączyli do kadry

Podczas drugiego czwartkowego treningu w Donaueschingen do reprezentacji Polski dołączyli Jakub Błaszczykowski i Jacek Krzynówek. Obaj jeszcze nie trenowali

Matusiak prawie w rowie

Kontrola antydopingowa na zgrupowaniu kadry

Wieczorny trening niespodziewanie został zamknięty dla mediów, a otwarty dla kibiców. W połowie zajęć na stadion zostali przywiezieni Jacek Krzynówek i Jakub Błaszczykowski, którzy dwie godziny wcześniej wylądowali w Zurychu. Po 15 minutach wyszli z zajęć i pojechali do hotelu.

Piątkowy ranny trening także jest zamknięty, wieczorem odbędzie się spotkanie ze szwajcarskim drugoligowcem FC Schaffhausen. - To po prostu kolejny trening. W piątek zamiast dwóch sesji będziemy mieli jedną, a wieczorem mecz. Chcę aby wszyscy piłkarze, którzy są z nami od początku zagrali w tym spotkaniu - mówił Leo Beenhakker.

Powiedzieli po treningu

Grzegorz Bronowicki, Crvena Zvezda Belgrad: Po kontuzji nie ma już śladu, dzisiaj pierwszy raz normalnie trenowałem. Noga nie boli, nie mam żadnych problemów. Teraz chcę szybko dojść do formy, by załapać się do 23-osobwej kadry, która pojedzie na Euro. Potem zacznie się walka o pierwszy skład.

Mariusz Jop, FK Moskwa: Zdajemy sobie sprawę przed jak wielką szansą stoimy. Jej podporządkowane jest to zgrupowanie. Tworzyliśmy historię awansując na ME, teraz mamy zrobić kolejny krok.

Wojciech Łobodziński, Wisła Kraków: Do czwartku trenowałem oddzielnie, jako jeden z tych, którzy późno skończyli sezon. Teraz mam już normalne zajęcia. Nie boję się, że wyjedziemy na Euro przemęczeni, bo też niewiele czasu zostało do tej imprezy. Dziś do drużyny dołączył Jakub Błaszczykowski. A i bez niego rywalizacja na treningach była bardzo duża.

Chcesz wiedzieć więcej o Euro 2008?! Tylko u nas takie statystyki! Zobacz!