Zagumny walczy z kontuzją

PRZEGLĄD PRASY. Niespodziewanie w dwunastoosobowej kadrze wytypowanej na Memoriał im. Huberta Wagnera zabrakło Pawła Zagumnego. Nasz rozgrywający od pewnego czasu zmaga się z urazem pleców - pisze "Polska".

Do końca nie wiadomo, jaka kontuzja uniemożliwia Zagumnemu grę, gdyż jego uraz przez cały czas był owiany tajemnicą. Paweł przez większą cześć zgrupowania nie brał udziału w treningach. Wczoraj wieczorem Raul Lozano musiał jednak ujawnić całą prawdę, bo już w piątek zaczyna się Memoriał Huberta Wagnera. Olsztyńska impreza inauguruje morderczy sezon kadry, dlatego odpoczynek naszemu rozgrywającemu na pewno się przyda. Raul Lozano podkreślał, wielokrotnie, że ,,Guma" to postać absolutnie kluczowa w drużynie.

Najlepszy rozgrywający ostatnich mistrzostw świata w Japonii już dwukrotnie w swojej karierze wypadał ze składu na ważne imprezy. Z powodu kontuzji nie wystąpił przed mundialem w Argentynie i mistrzostwami Europy w Niemczech. Całkiem udanie zastąpił go Łukasz Żygadło, jednak wszyscy wiedzą, że gdy Paweł jest na placu zespół czuje się o wiele pewniej.