Kobieta urodziła 17 dzieci... i chce więcej!

Zdjęcie 41-letniej Michelle Duggar w otoczeniu jej wszystkich dzieci robi wrażenie. 17 pociech, kolejne w drodze - to nie przelewki. A szczęśliwa mama nie chce na tym poprzestać. Przerażające czy godne podziwu?

Dzieci to skarb. 18 dzieci? Naprawdę dużo skarbów. Najstarszy syn ma 20 lat, najmłodszy - 9 miesięcy. W okolicach Nowego Roku Duggarowie spodziewają się przyjścia na świat jeszcze jednego potomka - podała agencja AP.

Rodzina mieszka w Tontitown na południowym-zachodzie amerykańskiego stanu Arkansas. Ich dom ma 650 metrów kwadratowych. Oprócz spełniania funkcji mieszkalnych, budynek służy również jako szkoła. Mając taką gromadkę rodzice zdecydowali się uczyć dzieci w domu.

Imiona całej 17 zaczynają się na tę samą literę: Josh (20 lat), Jana (18), John-David (18), Jill (16) Jessa (15), Jinger (14), Joseph (13), Josiah (11), Joy-Anna (10), Jeremiah (9), Jedidiah (9), Jason (7), James (6), Justin (5), Jackson (3), Johannah (2) i Jennifer (9 miesięcy). Jeszcze nie wiadomo, jak będzie nazywać się ich nowy braciszek lub siostrzyczka.

Urodzenie tylu dzieci było nie lada wyzwaniem dla Michelle Duggar. W sumie była w ciąży przez ponad 11 lat. Od 6 tygodni jest w kolejnej. I zapewne nie ostatniej.

Ile jeszcze dzieci planują Michelle i jej mąż, Jim Bob Duggar? Ile Bóg da. - Naszym celem jest, aby każde z naszych dzieci było najlepszym przyjacielem dla innych i żeby wszystkie do tego dążyły - mówi szczęśliwy tata.