"Raul Lozano. Moje miejsce. Autobiografia"

Już w piątek - 28 marca - do rąk czytelników trafi autobiografia Raula Lozano, słynnego trenera siatkówki i selekcjonera polskiej reprezentacji, z którą zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w Japonii. Książka ukazuje się w ramach "Biblioteki Gazety Wyborczej", jej wydawcą jest Agora.

"Raul Lozano. Moje miejsce. Autobiografia" to opowieść o dzieciństwie, rodzinie, przyjaciołach, tragicznych przeżyciach czasów wojskowej junty w Argentynie, pierwszych sukcesach oraz blaskach i cieniach kariery trenerskiej Raula Lozano. Jego wspomnienia zilustrowane są m. in. licznymi zdjęciami z prywatnego archiwum autora.

Zapewne wiele osób sądzi, że trener polskiej reprezentacji, człowiek znany i rozpoznawany na ulicy, musi mieć mnóstwo znajomych i kiedy skończy treningi lub mecz, udzieli wywiadów i pożegna się z zawodnikami, spędza fantastyczne wieczory w otoczeniu przyjaciół na niekończących się rozmowach przy winie. Tymczasem ja zazwyczaj spędzam wieczory w samotności, siedząc w moim warszawskim mieszkaniu z telefonem przy uchu, żeby porozmawiać z żoną i synem, którzy mieszkają w Argentynie.(...) - opowiada o projekcie Raul Lozano. - Pozwólcie zatem mi wytłumaczyć - bez cienia skargi! - tę moją warszawską samotność wśród tłumów, a zrozumiecie, że to właśnie potrzeba zwykłej, codziennej rozmowy z Wami skłoniła mnie do napisania tej książki.

Książka "Raul Lozano. Moje miejsce. Autobiografia" ukaże się w piątek 28 marca. Cena - 29,99 zł.

Wydawcą książki jest Agora SA a jej sponsorem - operator sieci Plus.

Patroni medialni: Polsat Sport, Empik, "Gazeta Sport", portal Sport.pl i Radio TOK FM.

Książka wsparta jest promocją w telewizji (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Polsat Sport), prasie ("Świat Siatkówki", autopromocja w "Gazecie Wyborczej" i jej dodatkach) oraz kampanią outdoorową na nośnikach AMS. Za kreację kampanii odpowiada dom produkcyjny TIMECODE, za zakup i planowanie mediów - Starlink.

"Raul Lozano. Moje miejsce. Autobiografia" można zamówić tutaj .