Fragment spalonego ferrari na aukcji Allegro

"Aukcja tylko dla fanów marki FERRARI. Przedmiotem aukcji jest fragment spalonego zderzaka Ferrari model Modena 360 z roku 2004" - napisał użytkownik Allegro. Sprzedawca nie zaznaczył, czy zderzak pochodzi z samochodu, którym jechali Maciej Zientarski i Jarosław Zabiega.

Użytkownik: julecz_ka. Lokalizacja: Warszawa. Nazwa aukcji: "!! DLA FANÓW MARKI FERRARI !!". Jest też zdjęcie. A na nim: kawałek czerwonego zderzaka, który rzekomo pochodzi ze spalonego samochodu - ferrari modeny. Dokładnie takim autem rozbili się Maciej Zientarski i Jarosław Zabiega.

Nie wiemy, czy na aukcji wystawiono zderzak samochodu, który prowadził Zientarski. Nawet jeśli to fragment zupełnie innego auta, nie da się uniknąć wrażenia, iż użytkownik Allegro chciał zyskać popularność poprzez skojarzenie z tragicznym wypadkiem.

Pocieszeniem może być to, iż przedmiot nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Aukcja skończy się za 6 godzin. Nikt nie przystąpił do licytacji. O aukcji poinformował portal dziennik.pl. Zobacz: Zderzak ferrari na Allegro

Czerwone ferrari, którym jechali dwaj dziennikarze motoryzacyjni - Maciej Zientarski i Jarosław Zabiega, rozbiło się 27 lutego na ulicy Puławskiej w Warszawie. Jarosław Zabiega zginął na miejscu. Maciej Zientarski w ciężkim stanie znajduje się w szpitalu.