Niko Kranjcar: Macie słabych piłkarzy

PRZEGLĄD PRASY. Nie obchodzi mnie, kto poza nami wyjdzie z grupy na Euro 2008, ale pewnie będą to Niemcy. Wy macie zbyt słabych piłkarzy. Na każdej pozycji mamy lepszego zawodnika niż Polacy - mówi na łamach ?Dziennika? pomocnik reprezentacji Chorwacji i Portsmouth, Niko Kranjcar

Piłkarz ma również wątpliwości czy jakikolwiek reprezentant Polski znalazłby miejsce w Portsmouth. Zdaniem Kranjcara, Polacy są za słabi, by zagrać w jego klubie. Chorwata jest zdania, że za jego reprezentacją przemawia wszystko. - Dla nas brązowy medal MŚ to historia najnowsza, a dla was prehistoria - czytamy w "Dzienniku".

Piłkarz Portsmouth docenia sukces polskiej reprezentacji, która pozostawiła za plecami ekip Portugalii i Serbii, ale dodaje, że Chorwaci radzili sobie jeszcze lepiej ponieważ wygrali z Anglią na wyjeździe. - Przecież wygraliśmy z Anglią na Wembley. A wy kiedykolwiek wygraliście z Anglią na wyjeździe? Owszem, mieliśmy swój dzień, ale jestem przekonany, że w fazie grupowej na Euro będziemy mieć trzy swoje dni. Mamy odpowiednich zawodników. I to nie są byle jacy piłkarze, tylko prawdziwe gwiazdy. - mówi "skromnie" Niko Kranjcar.