"PS": Reprezentant Polski zasłabł na treningu

PRZEGLĄD PRASY. Reprezentacyjny obrońca Marcin Kuś zasłabł podczas sobotniego treningu - pisze Przegląd Sportowy. Piłkarz Korony Kielce został odwieziony do szpitala.

Marcin Kuś miał przebywać na zgrupowaniu reprezentacji Polski we Wronkach, ale ostatecznie został w klubie z powodu lekkiej kontuzji kolana. Okazuje się, że to nie koniec kłopotów zdrowotnych pechowego zawodnika. Jak donosi "Przegląd Sportowy", piłkarz zasłabł w czasie sobotniego treningu Korony Kielce i został odwieziony na obserwację do szpitala.

- Nie chcę wypowiadać się w tej sprawie. Kuś ma problemy z łękotką i nie będzie do mojej dyspozycji na mecz ligowy z Odrą Wodzisław. Jeśli będę posiadał więcej informacji, na pewno o tym poinformuję - powiedział opiekun kieleckiej drużyny Jacek Zieliński.

W listopadzie 2005 roku ten sam zawodnik, jeszcze w barwach poznańskiego Lecha, miał podobne zdarzenie, również na treningu. Wówczas przyczyną najprawdopodobniej było zmęczenie lub głód. Tej zimy Marcin Kuś oprócz trzech obozów przygotowawczych z Koroną był na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Hiszpanii.