Uniwersytet Śląski poleca piersi Cichopek

Jak skutecznie powiększyć penisa, zapisać się na odtrucie poalkoholowe i zostać prawdziwym samcem - radzi odnośnik na stronie internetowej Uniwersytetu Śląskiego

Wchodzimy na stronę internetową www.us.edu.pl. Zaciekawił nas odnośnik "Śląskie warsztaty reportażu". Otworzyła się strona z 11 kategoriami tematycznymi: m.in. urlop, technologie, rynek nieruchomości, życie towarzyskie. W większości są oferty handlowe - od apartamentów w Kołobrzegu po alkomaty.

Ale w niektórych znaleźliśmy bardzo pożyteczne informacje, np. w dziale "zdrowie" można się dowiedzieć, jak najszybciej powiększyć penisa (wystarczy łykać odpowiednie tabletki) oraz jak najłatwiej wyleczyć z uzależnienia (reklamują się dwa prywatne ośrodki terapeutyczne). W zakładce "motoryzacja" natrafiliśmy na odnośnik do artykułu zatytułowanego "Piersi Cichopek".

Jak przystało na stronę uniwersytetu, nie mogło zabraknąć treści dydaktycznych. W zakładce "życie towarzyskie" jest link do ciekawej strony edukacyjnej reklamującej warsztaty... uwodzenia. Jej twórca, niejaki Badboy, zapewnia, że wystarczy ukończyć trzypoziomowy kurs, by stać się prawdziwym samcem umiejącym poderwać każdą kobietę. Kilka innych linków z tej kategorii kieruje do serwisów randkowych oferujących bazę chętnych do flirtu pań, panów, a nawet par.

Studenci, których spotkaliśmy przed wejściem do Wydziału Nauk Społecznych, nie zauważyli, jakie atrakcje można znaleźć na stronie ich uczelni.

- Fajnie! Może uniwersytet chce w ten sposób zachęcić nas, żebyśmy chętniej odwiedzali jego witrynę - śmieje się Marek, student I roku socjologii.

Ale Janusz Janeczek, rektor UŚ, nie był już taki rozbawiony: - Coś takiego! Zaraz to sprawdzimy. Ktoś musiał się pod nas podwiesić, a nasze systemy zabezpieczające tego nie wychwyciły - był wyraźnie zaskoczony, gdy poinformowaliśmy go o naszym odkryciu.

Rzeczywiście, w ciągu pół godziny odezwał się do nas Łukasz Adamczyk z Sekcji Informacji i Serwisu WWW UŚ. Wyjaśnił, że przyczyną zamieszania jest zmiana właściciela domeny, pod którą kiedyś można było oglądać fotografie najpiękniejszych miejsc Śląska, a teraz są zupełnie inne treści. "Śląskie warsztaty reportażu" zniknęły ze strony UŚ.