Chuck Norris wsparł kandydata na prezydenta USA

Mike Huckabee - republikański kandydat na prezydenta był jednym z mniej znanych wśród kandydatów swojej partii w wyborczym wyścigu. Dzięki pomysłowemu spotowi wyborczemu jego poparcie nagle zaskakująco wzrosło. W reklamówce wyborczej poparł go bowiem sam Chuck Norris

Mike Huckabee to były gubernator stanu Arkansas i pastor kościoła baptystów, znany ze swych ultrakonserwatywnych poglądów. Do tej pory uchodził za nudziarza. Nikt nie spodziewał się więc, że może on zaskoczyć tak oryginalnym pomysłem. Sztab Huckabee'ego doszedł najwyraźniej do wniosku, że Huck Norris może wszystko i zatrudnił go do kampanii swojego kandydata. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Sondaże Huckabee'ego poszybowały w górę. Jak pisze na swoim blogu były korespondent "Gazety" w USA Marcin Gadziński według dwóch sondaży z Iowa Huckabee zajął drugie miejsce wśród republikańskich kandydatów.

Zobacz wideo z Chuckiem Norrisem:

- Jego sztab wyskrobał fundusze na spoty telewizyjne, słusznie przeczuwając, że drugich pięciu minut już mieć nie będą. Że jeśli teraz prześpią swoją szansą, to mogą dać sobie spokój z tą kampanią. Stąd śmiały pomysł, by zamiast wyborcom się przedstawić, na sam początek zagrać do nich żartem - pisze Gadziński. Wideo kandydata z Chuckiem Norrisem obejrzało na You Tube już pół miliona ludzi.