Boruc na USG w szpitalu, ale może trenować

Bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc był we wtorek w szpitalu na badaniu USG kolana. Od środy ma jednak normalnie trenować.

- Mamy kilka drobnych problemów zdrowotnych. Na urazy narzekają Radosław Sobolewski i Artur Boruc, który był w szpitalu na prześwietleniu kolana. Artur nabawił się urazu w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Mam jednak nadzieję, że do soboty wszystko będzie w porządku - mówił na wtorkowej konferencji prasowej trener Leo Beenhakker.

- Presja w meczu z Belgią będzie ogromna, ale jak ktoś nie umie sobie z nią poradzić, to znaczy, że nie jest wystarczająco dobry, żeby grać w reprezentacji Polski. Ale ja wierzę, że wszyscy sobie z presją poradzą. Ja na pewno zrobię wszystko, żeby moim piłkarzom w tym pomóc - mówił Beenhakker na wtorkowej konferencji.

Trener bramkarzy Andrzej Dawidziuk stwierdził, że kontuzja Boruca to "nic poważnego". Sam zawodnik nie chciał jednak się wypowiadać na temat urazu, zanim nie otrzyma wyników badań.

Według najnowszych informacji zawodnik wziął udział we wtorkowych zajęciach, a od środy ma zacząć normalnie trenować. Podobnie Sobolewski.