"Fakt": Czy Anglia zabierze nam Leo?

PRZEGLĄD PRASY. Angielski Związek Piłki Nożnej po tym, jak objęciem posady trenera piłkarskiej reprezentacji tego kraju wzgardził Jose Mourinho jest ponoć zainteresowany kandydaturą Leo Beenhakkera na to stanowisko - podaje "Fakt"

Wszystko wskazuje na to, że obecny szkoleniowiec reprezentacji Anglii, Steve McLaren, pożegna się z posadą niezależnie od wyniku jego piłkarzy w eliminacjach do Euro 2008. Na razie jednak te nie są wcale dobre - Anglikom realnie zagraża brak awansu do finałów przyszłorocznych ME.

- Rozmawiałem z działaczami FA, którzy mają już gotową listę kandydatów mogących zastąpić McClarena. Ale powiedzieli, że oficjalnie ujawnią ją dopiero, jak Anglia ostatecznie straci nawet matematyczne szanse na awans - powiedział "Faktowi" James Nursey, dziennikarz "Daily Mirror". Według "Faktu" na liście znajduje się m. in. Leo Beenhakker, którego Anglicy próbowali zatrudnić już w 2000 roku, ale zdecydowali się na Svena Gorana-Erikssona.

Dziennikarze "Faktu" nie dotarli jednak do tego wywiadu , w którym Leo wypowiadał się na temat ewentualnej pracy na wyspach.

Dotarł za to i opisał na swoim blogu Michał Szadkowski