Kto jest najsłynniejszą postacią Internetu? Zobacz ranking

Który z filmików internetowych rozśmieszył Cię najbardziej? Który szczególnie zapadł Ci w pamięć? Zobacz teledysk upamiętniający najbardziej popularnych bohaterów internetowych!

Internet People - wideo

Stworzyliśmy także subiektywny ranking internetowych filmików, które naszym zdaniem przejdą do historii. Które wideo podoba Ci się najbardziej?

Miejsce 9. Star Wars Kid. "To najśmieszniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem" - napisał na forum jeden z użytkowników You Tube. Właściwie to nie jesteśmy pewni, dlaczego Star Wars Kid stał się gwiazdą. Za sam fakt, że kilka milionów internautów podziwiało jego "kocie ruchy" przyznajemy 4 punkty na 10.

Star Wars Kid - wideo

Miejsce 8. Bush walczy z Zombie. George W. Bush jest bohaterem wielu internetowych filmów. Powstawały liczne rankingi jego wpadek, mogliśmy podziwiać prezydenta USA m.in. w roli beatboxera. Nam najbardziej podobał się w walce z Zombie. "Musimy walczyć z Zombie" - prawie uwierzyliśmy, że Bush powiedział to naprawdę. Za to 4.5/10.

Bush walczy z Zombie - wideo

Miejsce 7. Cola i mentosy. Co się stanie, gdy wrzucisz mentosy do Coli Diet? Odpowiedź na to pytanie zna dziś prawie każdy. Przypominamy po raz kolejny: nie naśladować. Za uświadomienie milionów internautów 5/10.

Cola Diet + menthos - wideo

Miejsce 6. Justin Timberlake "D*** in the box". Po tym teledysku Justin zyskał wielu nowych fanów. Nieocenzurowaną wersję klipu obejrzało prawie 30 milionów internautów. Za poczucie humoru 6/10.

"D*** in the box" - wideo

Miejsce 5. Chłopak wariuje przed komputerem. Ku przestrodze. 7/10.

Komputer może być niebezpieczny - wideo

Miejsce 4. Wydry trzymają się za ręce. Zakochane wydry urzekły co najmniej 8 milionów internautów. Jesteśmy wśród nich. 8/10!

Zakochane wydry - wideo

Miejsce 3. Numa Numa. 19-latek Gary Brolsma parodiuje piosenkę "Dragostea din tei" mołdawskiego zespołu O-Zone. Słuch o zespole zaginął. Brolsma natomiast jest wciąż popularny. Ma nawet swoje hasło na Wikipedii. Za mistrzowskie wykonanie dajemy mu 8.5/10.

Numa Numa - wideo

Miejsce 2. Ewolucja tańca. Komik Judson Laipply prezentuje ewolucję tańca od Presleya do N'Sync. Prawie 60 milionów widzów na samym You Tube. Fanom polecamy stronę theevolutionofdance.com . Zasłużone 9/10.

The evolution of dance - wideo

Miejsce 1. Paul Potts. Pisaliśmy o nim w Deserze już nie raz. I z pewnością jeszcze napiszemy. Sprzedawca komórek, który na konkursie po mistrzowsku zaśpiewał piosenkę operową. Wielka Brytania oszalała na jego punkcie. Dla tych, którzy jeszcze o nim nie słyszeli polecamy stronę paulpottsuk.com . Za talent 10/10!

Paul Potts - wideo