Kontuzja Jerzego Dudka!

Jerzy Dudek, który w miniony piątek zadebiutował w barwach Realu Madryt w towarzyskim meczu przeciwko Stoke City doznał kontuzji na dzisiejszym treningu. Choć uraz nie jest groźny były bramkarz reprezentacji Polski najprawdopodobniej nie będzie mógł wystąpić we wtorkowym meczu z Hannoverem '96

Wg strony internetowej hiszpańskiego dziennika marca.com, Dudek naciągnął mięsień lewego uda i z grymasem bólu na twarzy opuścił poranny trening. Oficjalny werdykt co do stanu zdrowia Polaka sztab medyczny Realu wyda po szczegółowych badaniach. Kontuzja nie jest bardzo poważna, ale uniemożliwiła byłemu bramkarzowi Liverpoolu dokończenie treningu.

To kolejna kontuzja bramkarza Realu podczas obozu przygotowawczego w austriackiej miejscowości Irdning. Na pierwszym treningu w Austrii urazu doznał bramkarz nr 1 "królewskich" Iker Casillas, który pauzował przez to w piątkowym meczu towarzyskim ze Stoke. I jego uraz nie był poważny, toteż Casillas najprawdopodobniej będzie mógł wystąpić we wtorkowym meczu w Hanowerze.