Grzegorz Rasiak w Sheffield Wednesday?

Sheffield Wednesday chce kupić za 2 mln funtów Grzegorza Rasiaka z Southampton. Wszystko ma się wyjaśnić w ciągu kilku dni.

- Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni. Oferta została wysłana, teraz wszystko zależy od Southampton. Bez ich pozwolenia nie możemy zacząć negocjacji z zawodnikiem - powiedział trener 9 drużyny II ligi angielskiej ubiegłego sezonu Brian Laws.

Sheffield stara się o sprowadzenie Polaka od kilku tygodni. - Nie mamy zamiaru go sprzedawać. Wszyscy wiedzą, że mamy kłopoty finansowe, ale straciliśmy już dwóch z czterech najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu. Starczy - powiedział tydzień temu trener Southampton George Burley.

Wednesday na kilka dni odpuściło, rozmawiało z takimi piłkarzami jak Darius Vassell, Francis Jeffers i Cameron Jerome. Ostatnio propozycję przyjścia do Anglii odrzucił były gwiazdor Ajaksu, Barcelony i Milanu Patrick Kluivert. - Wróciliśmy do rozmów. Southampton nie powiedziało nie, ciągle jesteśmy z nimi w kontakcie - powiedział Laws